lalucciola.pl

Laktator Avent

Na polskim rynku dostępnych jest wiele laktatorów. Jak jednak wybrać ten odpowiedni? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mam, apteka internetowa Gemini na stronie http://www.aptekagemini.pl/avent-laktator-elektroniczny-natural.html zamieściła wyjątkowy produkt.

Elektroniczny laktator Avent powstał z myślą o kobietach karmiących, by zapewnić im wygodę i maksymalny komfort. Stworzony z wysokiej jakości, posiadających wszelkie atesty, lekkich materiałów jest łatwy w użyciu, a jego skuteczność została potwierdzona nie tylko badaniami, ale co najważniejsze opiniami mam, które już go nabyły. Laktator posiada specjalną, aksamitną nakładkę masującą, która stymuluje wypływ mleka oraz system symulujący odruch ssania dziecka. Pozwala to na szybkie, bezbolesne i skuteczne odciąganie pokarmu, przy jednoczesnej możliwości zupełnego zrelaksowania się mamy. Dzięki innowacyjnej technologii pokarm uwalniany jest naturalnie, a sama nakładka posiada uniwersalny rozmiar, odpowiedni dla większości pań. Dodatkowym atutem produktu jest wbudowana pamięć elektroniczna, dzięki której cały proces dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Urządzenie zapamiętuje optymalny rytm pompowania mleka i stosuje go podczas każdego kolejnego odciągania. Pozwala na odessanie mleka w pozycji siedzącej, co jest o wiele wygodniejsze dla kobiet. Dodatkowo jest niewielki, co również jest jego atutem. Dzięki temu łatwo nim operować, a ponadto można go zabierać ze sobą podczas podróży.

Zestaw zawarty na stronie apteki zawiera nie tylko samo urządzenie, ale również podstawę, uniwersalną nakładkę, butelkę o pojemności 125 ml, smoczek, osłonę podróżną, specjalną pokrywkę, zapasową membranę oraz 2 opakowania z próbkami wkładek laktacyjnych.


Apteka Gemini
ul. Trzy Lipy 3
80-172 Gdańsk
tel. 58 600-80-88

4 wpisy

3 wpisy

0 wpisów

4 wpisy

0 wpisów

11 wpis